V roce 2002 jsme začali jako malá betonárka vyrábět betonové dlažby a jiný betonový sortiment. Chtěli jsme se odlišit od velkých výrobců betonového zboží a to se nám podařilo. Stále vyrábíme dlažby a výrobky, které u jiných výrobců neseženete. Následně jsme objevili díru na trhu a začali jsme dodávat do prodejen stavebnin cenově dostupné stříšky na ploty, zídky a sloupky .
 
Dále jsme pokračovali v rozvoji firmy a vyráběného sortimentu. Začali jsme se zabývat problematikou kamenných koberců. Když jsme zjistili, jak to v tomto oboru v ČR funguje, rozhodli jsme se jít jinou cestou než mnohé konkurenční firmy. Místo použití těch nejlevnějších a nekvalitních materiálů a předhánění se kdo bude nejlevnější jsme se rozhodli jít nekompromisně cestou kvality. V současné době nabízíme našim zákazníkům špičková pojiva pro kamenné koberce která nemají v ČR konkurenci. Tato cesta se nám osvědčila jako ta správná, neboť doposud každý rok je pro nás co se týče obratu úspěšnější než ten předešlý.
 
Mezi náš sortiment dále patří: Okrasné zásypové kamenivo, Epoxidové nátěry a samonivelační stěrky, oblázkové výrobky (květináče, podhrabové plotové desky, oblázkové ploty, oblázkové dlaždice, oblázkové kamenné stoly), prostředky pro ochranu povrchů (proti mechu, proti nasákání vody). Neustále se rozvíjíme a každý rok přicházíme s inovacemi a novinkami pro naše zákazníky. V současné době prodává naše výrobky více než 500 prodejen stavebnin v ČR a noví partneři stále přibývají.